Laikrodį segi ne tik Džeimsas Bondas

Posted in Grožis

Bondas. Džeimsas Bondas. Tai vardas, žinomas visiems, kurie mėgsta veiksmo kupinus filmus. Visiems, kuriems patinka slaptųjų agentų tema. Ir bene visi laikrodžių mėgėjai. Parduotuvėje Chronos.lt Džeimso Bondo laikrodžio gal ir nerasite, tačiau čia tikrai gali pakerėti daug prašmatnių, abejonių nekeliančių riešui skirtų aksesuarų.

laikrodis foto

Sportas – naudingesnis nei manėte

Posted in Grožis

Didžioji dalis žmonių (neužsiimančių profesionaliu sportu),  puikiai žino, kad sportas yra labai naudingas bei svarbus sveikatai, tačiau paklausti apie tikslią jo naudą, neretai suglumsta nežinodami, ką atsakyti. Taigi, pats metas įvardinti priežastis, dėl kurių drąsiai galima sakyti, kad sportas yra vienas žmogaus sveikatai naudingiausių užsiėmimų.

ruosiasi startui

Palaidinės ir suknelės kiekvienai dienai

Posted in Grožis

Stilingos suknelės – moteriški rūbai, kurie labai gražiai žiūrisi ant daugumos dailiosios lyties atstovių. Nors suknelių būna labai įvairių, niekas nesiginčija, kad tai pakankamai puošnus, apie vasarą bylojantis drabužis, kuris tinka ypatingoms progoms ar esant gerai nuotaikai.

Žinoma, suknelės būna ne tik ypač puošnios ir tinkamos ypač aukšto lygio pobūviams, didelėms šventėms ar renginiams. Paprastesnės, laisvesnės suknelės kuo puikiausiai tinka ir kiekvienos dienos dėvėjimui šiltuoju metų laiku, kuomet jokie kiti rūbai nežavi ir netraukia. Prie tokių suknelių nereikia brangių ir prabangių papuošalų, ypač aukšto kulno batelio – čia puikiai dera paprasčiausias, Jums patinkantis ar kažkokią reikšmę turintis pakabutis, kuo geriausiai tinka lengvos basutės.

Masažo stalai internete yra pigesni

Posted in Grožis

Masažo stalas patalpoje

Kas gi nemėgsta masažo? Net jei antroji pusė ir puikiai atlieka šį malonų dalyką, nepatogumų gali kelti įvairūs dalykai – nepatogi vieta atlikti masažui ar panašiai. Šiek tiek pagelbėti gali masažo stalai.

Nemažai žmonių mano, kad masažo stalai tinkami naudoti tik profesionalų atliekamiems masažams, tačiau iš tiesų juos turėti savo namuose pravartu visiems, kurie mėgsta palepinti savo antrąją pusę ar būti jos palepinti masažu. Manote, kad Jūsų namuose nėra tam vietos? Greičiausiai klystate, nes masažo stalai susilanksto ir yra patogūs ne tik pernešti ar laikyti, bet net ir tinkami keliauti kartu su Jumis atostogauti – masažo stalai tampa nedidesni nei įprasti lagaminai, o jų svoris siekia 20 – 30 kg. Toks stalas – lagaminas tikrai tilps į automobilio bagažinę.

Mėgėjams skirti masažo stalai mažai kuo skiriasi nuo profesionalių stalų, o be to, dalis profesionalų neinvestuoja pernelyg daug į įrangą ir daugiau dėmesio bei investicijų skiria savo rankų priežiūrai ir tobulinimui, naujų masažų, jų atmainų, technikų paieškai. Taigi, net ir iš akcijos svetainės įsigiję patį pigiausią masažo stalą galite turėti visiškai tokį patį, kokį turi Jūsų mėgstamas profesionalus masažo meistras.

Ekologiška kosmetika: privalumai ir trūkumai

Posted in Grožis

Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo ne tik ekologiški maisto, bet ir kitokie produktai, pavyzdžiui, skalbikliai, valikliai, higienos reikmenys ir, be abejo, kosmetika. Jei nusprendėte įsigyti naujos natūralių, ekologiškų produktų, kosmetikos parduotuvės, kuriose galėsite jų įsigyti, yra patiektos čia. Pakalbėkime kiek plačiau apie tai, kuo natūrali kosmetika iš tiesų yra vertinga, ar jis visada šviežia ir saugi.

Didžioji dalis nenatūralių kremų, kurių sudėtyje yra lakiųjų silikonų arba parafininių ingredientų, akimirksniu suteikia šilkinės odos pojūtį. Tačiau toks efektas trunka neilgai ir tuomet kremo norisi tepti dar ir dar, kol tampate bene priklausomi nuo jo. Naudojant natūralų kremą, jis odai suteikia būtinų natūralių riebalinių rūgščių, drėkiklių ir vitaminų, todėl jį naudojant ilgą laiką atsistato natūraliai sveika ir subalansuota oda. Tokia ji liks net ir tada, jeigu kremo nebenaudosite. Taigi, geriau chemiją, esančią maiste, vaistuose, kosmetikoje ir kituose produktuose, naudoti tik tada, kai tam pačiam tikslui pasiekti nėra kitokių natūralių alternatyvų. O kalbant apie kosmetikos priemones, mūsų grožiui gamta jų suteikia tiek, kad net sunku spėti viską išbandyti.

Periodontologinės ligos gali užklupti kiekvieną

Posted in Grožis

Šypsena

Odontologija – tai toli gražu ne tik dantų skylučių gydymas, bet ir daug kitų darbų. Greičiausiai teko susidurti su daugybe žmonių, kurie skundžiasi nuolat kraujuojančiomis dantenomis, o kartais net ir klibančiais dantimis. Šiuos žmones taip pat dažnai kamuoja ir nemalonus burnos kvapas. Tai trys pagrindiniai periodontologinės ligos požymiai. Nors jie ir nesukelia skausmo, bet po truputį nuolat griauna danties palaikomąjį aparatą.

Periodontitas yra gana lėtai progresuojantis dantenų bei aplinkinių audinių uždegimas. Jis atsiranda tada, kai į šiuos audinius patenka įvairūs mikroorganizmai. Dažniausiai tai būna streptokokai, bet pasitaiko ir stafilokokų ar lazdelinių bakterijų. Ligos sukėlėjai į danties palaikomojo aparato audinius gali patekti iš užkrėstos pulpos ertmės, kai ji yra uždegiminė, arba iš aplinkinių audinių. Rečiau periodontito sukėlėjai atnešami su krauju.

Įtarti, jog turite periodontinę ligą galima tada, jei valantis dantis nuolat kraujuoja dantenos, kai jaučiate jų patinimą, atsitraukimą nuo dantų arba padidėjusį jautrumą, susiduriate su problemomis dėl skonio pojūčio bei dėl nemalonaus burnos kvapo.

Populiariausi papildai sportui

Posted in Grožis

Sportuojančiam žmogui reikia nemažai energijos, jis gausiai prakaituoja, tad su prakaitu netenka ir organizme susikaupusių, puikiai sveikatai svarbių mineralų. Aktyviai sportuojantys žmonės, norėdami pasiekti gerų rezultatų, dažnai netinkamai maitinasi. Todėl reikia stebėti organizmo poreikius, simptomus ir pasirinkti tinkamiausius sau papildus ar vitaminus. Geriausia papildus sportui pirkti internetu, kad ir papildai max internetinėje parduotuvėje.

Baltymai

Norėdami per dieną gauti pakankamai baltymų, turite laikytis specialios dietos. Skaičiuojama, kad, jei, pavyzdžiui, sveriate 80 kg, per dieną turite gauti ne mažiau nei 160 g baltymų. Kitaip tariant, 1 gramui baltymų tenka pusė kilogramo Jūsų svorio. Jei pakankamai baltymų negaunate iš maisto, į pagalbą Jums greičiausiai teks pasitelkti papildus. Galima rinktis papildus, kurie vartojami prieš sportuojant, galima ir tokius, kurie vartojami po sporto treniruotės. Pastarieji papildai sportui iš dalies pakeičia ir maistą.