Kaip išsirinkti navigaciją?

Posted in Informacininės technologijos

Daugelis mūsų savo kelionių neįsivaizduojame be navigacijos. GPS – vienas geriausių šių laikų išradimų. Tačiau kaip išsirinkti geriausią navigaciją? Straipsnyje dalijamės vertingais patarimais. Prieš renkantis navigaciją, apsvarstykite, kur navigatorių ketinate naudoti. Galbūt važinėjate sunkiuoju transportu – autobusu, sunkvežimiu ar vilkiku? O gal pagrindinis jūsų darbo „įrankis“ – lengvasis automobilis? Taigi GPS sistemos skiriasi ne tik savo kainomis, tačiau ir funkcijomis.

gps kordinates

GPS ir pėsčiomis, ir su automobiliu

Posted in Informacininės technologijos

gpsGPS navigacija yra geras pasirinkimas tiek keliaujant automobiliu, tiek ir vykstant pėsčiomis, nors apie pastarąjį variantą susimąstoma kur kas rečiau. Keista, mat GPS dauguma mūsų turi savo kišenėse - tai išmanieji telefonai, kurie iš dalies neblogai pakeičia atskirus GPS prietaisus, prie kurių buvome pratę kiek anksčiau.

Kaip turi atrodyti buto pardavimo skelbimai

Posted in Informacininės technologijos

Naujakuriai, ieškodami nuomos ar būsto įsigijimo itin dažnai naudojasi skelbimų informacija. Būsto pardavimo skelbimai Lietuvoje turi jiems skirtas internetines erdves, todėl paieška nėra itin sunku. Deja, tai reiškia, jog skelbimų konkurencija yra tikrai didelė ir norintiems parduoti savo butą dažniausiai reikia itin pasistengti kuriant tinkamą ir išsamų skelbimą, kuris sudomintų potencialius pirkėjus. 

Vis tobulėjančios kompiuterinės grafikos galimybės

Posted in Informacininės technologijos

Kompiuterine grafika

Šiomis dienomis grafinis įvairių duomenų apdorojimas ir jų vaizdavimas yra plačiai naudojamas daugybėje sričių: moksle, mene, versle, inžinerijoje, dizaine, reklamoje, ir panašiai. Toks intensyvus naudojimas lemia greitą kompiuterinės grafikos techninės bei programinės įrangos tobulėjimą ir plėtrą. Kompiuteriniams vaizdams apdoroti dažniausiai naudojamos šios grafikos redagavimo programos: CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Iliustrator.