Renkamės GPS: kokios klaidos daromos dažniausiai?

Posted in Informacininės technologijos

GPS įrenginiai gali būti labai naudingi tuo atveju, jei siekiame patogios kasdienybės. Vis dėlto, jie gali atnešti ir kur kas mažiau naudos tuo atveju, jei pasirinksime netinkamai. Kaip žinia, šiuo metu GPS įrenginių pasirinkimas yra ypač didelis, todėl, nieko keista, kad nemaža dalis žmonių tiesiog pasirenka netinkamai. Taigi, kokios klaidos renkantis GPS įrengimus yra daromos dažniausiai? Jei ruošiatės įsigyti tokio pobūdžio įrenginių, tai – pats metas susipažinti su šiomis klaidomis, ir, žinoma, jų vengti.

web gps

Daug keliaujantys tamsiu paros metu pasirenka tuos GPS įrenginius, kurių ekranai neturi papildomų šviesų

Viena ypač dažnai daromų klaidų, yra susijusi su žmonėmis, kurie daug keliauja tamsiuoju paros metu. Paradoksalu, tačiau labai dažnai  šie keliautojai pasirenka tokius GPS įrenginius, kurių ekranai neturi papildomų šviesų. Taigi, kaip jau supratote, reikėtų elgtis atvirkščiai – rinkitės tuos GPS įrenginius, kurių ekranai yra apšviesti papildomomis šviesomis. Tokiu atveju stebėti vaizdą bus kur kas paprasčiau, o ir regėjimui pakenksite mažiau.

Dažnai telefonu vairavimo metu kalbantys žmonės renkasi GPS įrenginius, neturinčius Bluetooth funkcijos

Dar vieną klaidą dažnai daro tie žmonės, kurie negali įsivaizduoti savo kasdienybės be kalbėjimo telefonu vairuojant telefoną. Ar žinote, kaip labai dažnai pasielgia šie žmonės? Jei pasirenka tuos GPS įrenginius, kurie neturi Bluetooth funkcijos. Taigi, reikėtų elgtis atvirkščiai – jei esate vienas iš tų, kuris ypač dažnai kalba telefonu vairavimo metu, būtina rinktis GPS, turintį Bluetooth funkciją.

Gaminys pasirenkamas atsižvelgiant į gamintoją

Dar viena dažnai daroma klaida yra ta, kad tokio pobūdžio gaminiai dažnai pasirenkami atsižvelgiant į gamintoją. Taip, visame pasaulyje pripažintų gamintojų produkcija tikrai negalėtų jūsų nuvilti, tačiau svarbu pasakyti, kad svarbiausia – gaminio tipas, techniniai parametrai, papildomos funkcijos ir tik po to reikėtų  vertinti gamintoją.

Šios, ypač dažnai daromos klaidos, gali tapti jūsų nusivylimo priežastimi: gaminys bus kokybiškas, patrauklus ir t.t., tačiau nebūtina liksite juo patenkinti, nes jis ne visu 100 procentų atitiks jūsų poreikius. Tad svarbiausias dalykas – vengti šių klaidų ir rinktis gaminį, puikiai atitinkantį jūsų poreikius.