Jei norite ateityje turėti verslo lyderių – investuokite į vaikų sportą

Posted in Uncategorised

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje jaučiamas lyderių, galinčių priimti šių dienų verslo iššūkius, trūkumas. Viena iš veiklų, padedančių ugdyti lyderiams reikalingus bruožus, yra sportas. Apie sporto ir verslo panašumus bei tai, kodėl norint ateityje turėti stiprius vadovus jau dabar reikėtų investuoti į vaikų sporto rėmimą, kalbėta ir savaitgalį vykusioje LKL konferencijoje „Lyderystės ir pergalių derinys“.

WUsportas

Pirotechnikos gaminiai: gražu, bet pavojinga

Posted in Uncategorised

Išpopuliarėjus pirotechnikos gaminiams ir padidėjus jų pardavimo rodikliams, dauguma žmonų juos naudoja, taip, lyg tai būtų paprastas produktas, kuris negalima padaryti jokios žalos mums ar aplinkiniams žmonėms. Tai ypač puikiai galima pastebėti šventiniu laikotarpiu – visi žmonės atsipalaidavę, linksmi, o didžiausių metų švenčių vakarėlius pažymi nepamiršdami įvairiaspalvių fejerverkų. Būtent šventiniu metu padaugėja žmonių, nukentėjusių dėl fejerverkų padarytos žalos. Tai suprantama nes pirotechnikos gaminiai yra sukurti parako pagrindu ir gali lengvai uždegti žolę ar kitą lengvai užsiliepsnojanti daiktą. Tačiau ką daryti, kad tos žalos nebūtų? O elgtis tuo atveju, jei nelaimės išvengti nepavyko? Būtina žinoti atsakymus į šiuos klausimus.

Avia saugumas Egipte

Posted in Uncategorised

Pigūs skrydžiai į Egiptą

Po skandalingo Rusijos keleivinio lėktuvo susprogdinimo ore, nemažai valstybių pristabdė tiesioginius skrydžius su Egiptu. Viena iš versijų yra, kad bombą į lėktuvą padėjo vienas iš oro uosto darbuotojų. Tokie nutikimai natūralu, kad priverčia susimastyti apie tai kiek saugu yra keliauti į Egiptą. Tačiau pigūs skrydžiai ir atpigusios kelionės turistus viliote vilioja vykti į šią Šiaurės Afrikos šalį. Į Egiptą iš Vilniaus oro uosto per savaitę yra vykdomi keli užsakomieji (Čarteriniai) skrydžiai.

Vieno neseniai Egiptą bei visą pasaulį sukrėtusio išpuolio, kai populiariame viešbutyje buvo įvykdyta teroristų ataka, kurios metu sužeisti du nieko dėti turistai, atgarsiai gajūs iki šiol. Egiptas - populiarus kelionių objektas, pritraukiantis milžiniškus srautus turistų iš viso pasaulio, tame tarpe mėgiamas ir lietuvių. Tačiau minėtas incidentas ne vieną privertė kardinaliai permąstyti savo atostogų planus: ar pažintis su viena seniausių žmonijos civilizacijų, viliojančia nepaprastais gamtos, architektūros ir kultūros lobiais, verta rizikuoti savo ir artimųjų sveikata ar net gyvybe? Aišku, yra mąstančių priešingai: kodėl neišnaudojus šios suirutės praktiškai? Sumažėjęs turistų skaičius reiškia patrauklesnes kainas, pigesnius skrydžius, mažesnes spūstis bei didesnį aptarnaujančiojo personalo dėmesį. Puiku, ar ne? Taip, tačiau prieš tai primygtinai rekomenduojama susipažinti, koks šiuo metu yra avia saugumas Egipte bei kokių atsargumo priemonių turi imtis patys turistai?

Šuns auklėjimas ir mokymas

Posted in Uncategorised

Dresuoja šunis

Dažnai šunų dresūra sukelia įvairias žmonių reakcijas. Jei kai kuriems tai puikus užsiėmimas su šunimi, kiti mano, kad dresūra ne tik nieko naudingo neduoda, bet dar ir sugadina šuns charakterį, nes naudojama prievarta. Iš tiesų viskas priklauso nuo Jūsų pačių ir pasirinktos dresūros mokyklos, instruktoriaus.

Dažniausiai šunų dresūra vyksta kartu su šeimininku. Visas komandas augintiniui turite duoti būtent Jūs, o ne svetimas žmogus (instruktorius), kadangi dresūros tikslas yra išmokyti šunį paklusti Jūsų komandoms, reikalavimams. Be abejo, po šunų dresūros savo žiniomis turėtumėte pasidalinti su šeimos nariais, kurie taip pat turėtų dalyvauti šuns auklėjime.

Pasirūpinkite automobiliu su ekologišku plovimu

Posted in Uncategorised

Kiekvienas vairuotojas, kuriam jo automobilis yra brangus, rūpinasi ne tik jo techninėmis savybėmis, bet ir jo išvaizda, todėl bet kartą per mėnesį jį plauna. Daugelis vairuotojų savo transporto priemonės plovimui renkasi automobilių plovyklas, esančias prie benzino kolonėlių, kuriose automobilis yra nuplaunamas vandeniu ir chemalikalais bei nuvaškuojamas, arba plauna automobilį patys savo kieme, taip pat naudodami vandenį ir chemikalus, o paskui dar ir savo transporto priemonę nupoliruoja. Kad ir kokie populiarūs ir visiems įprasti šie automobilių plovimų būdai būtų, tačiau reikia nepamiršti, kad jų metu yra sunaudojama itin daug vandens, o valymo chemikalai teršia gamtą. Be to, kartais toks valymas gali pažeisti automobilį, jei savo transporto priemonė nepoliruojate, automobilis būna neatsparūs purvui ir vandeniui, gali kilti korozijos grėsmė. Taip pat žiemą vandeniu plauti automobilį nėra patartina, nes gali užšalti apsauginė durelių gumos, o tada jūsų automobilio durelės neužsidarys.

Laimei, yra išeitis, kuri padės jums atsikratyti visų minėtų problemų ir sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Tai ekologiškas automobilio plovimas su Easyshine.eu. Šio aplinkos neteršiančio automibilio plovimo metu yra atsisakoma vandens ir įprastų automobiliams valyti skirtų chemikalų, o vietoje jų naudojamos specialios patentuotos valymo priemonės, kurių sudėtis remiasi nano technologijomis ir mikropluošto šluostės.

Kada ir kam reikalingas automobilio ratų suvedimas

Posted in Uncategorised

Kiekvieno žmogaus natūralus noras, kuo mažiau turėti reikalų su automobilio tvarkymu. Automobilių remontui reikia daug patirties, o ir šiaip tai nėra labai švarus darbas. Aišku tai negalioja, jei esate automobilių entuziastas ir Jūsų hobis – kiauras dienas krapštytis prie automobilio. Tačiau tie, kurie automobiliuose nusimano mažai, dažnai nežino visų procedūrų, kurias karts nuo karto privaloma atlikti automobiliui. Viena iš šių procedūrų – automobilio ratų suvedimas. Taigi šiame straipsnyje aptarsime kuo svarbus ratų suvedimas Jūsų automobiliui.

Greičiausiai visi esame pastebėję, jog anksčiau ar vėliau kiekvienas automobilis pradeda keistai manevruoti kelyje. Nesvarbu, kad važiuojate tiesiu ir lygiu greitkeliu, paleidus vairą automobilis pats tarsi blaškosi po kelią. Kartais tai beveik nepastebima, tačiau būna atvejų, jog dėl tokio blaškymosi reikia stipriai laikyti ir pastoviai sukioti vairą, kitaip išvažiuotumėte iš kelio. Tai ženklas, jog Jūsų automobiliui būtinas ratų suvedimas. Tokio automobilio ratų geometrija tokia neteisinga, jog jis niekaip nebegali važiuoti tiesiai.