Pasirūpinkite automobiliu su ekologišku plovimu

Posted in Uncategorised

Kiekvienas vairuotojas, kuriam jo automobilis yra brangus, rūpinasi ne tik jo techninėmis savybėmis, bet ir jo išvaizda, todėl bet kartą per mėnesį jį plauna. Daugelis vairuotojų savo transporto priemonės plovimui renkasi automobilių plovyklas, esančias prie benzino kolonėlių, kuriose automobilis yra nuplaunamas vandeniu ir chemalikalais bei nuvaškuojamas, arba plauna automobilį patys savo kieme, taip pat naudodami vandenį ir chemikalus, o paskui dar ir savo transporto priemonę nupoliruoja. Kad ir kokie populiarūs ir visiems įprasti šie automobilių plovimų būdai būtų, tačiau reikia nepamiršti, kad jų metu yra sunaudojama itin daug vandens, o valymo chemikalai teršia gamtą. Be to, kartais toks valymas gali pažeisti automobilį, jei savo transporto priemonė nepoliruojate, automobilis būna neatsparūs purvui ir vandeniui, gali kilti korozijos grėsmė. Taip pat žiemą vandeniu plauti automobilį nėra patartina, nes gali užšalti apsauginė durelių gumos, o tada jūsų automobilio durelės neužsidarys.

Laimei, yra išeitis, kuri padės jums atsikratyti visų minėtų problemų ir sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Tai ekologiškas automobilio plovimas su Easyshine.eu. Šio aplinkos neteršiančio automibilio plovimo metu yra atsisakoma vandens ir įprastų automobiliams valyti skirtų chemikalų, o vietoje jų naudojamos specialios patentuotos valymo priemonės, kurių sudėtis remiasi nano technologijomis ir mikropluošto šluostės.

Pasirinkinkus nuplauti savo automobilį ekologiškai visų pirma jūsų transporto priemonė yra nupurškiama patentuotomis ir ekologiškomis valymo priemonėmis, vėliau ant autobolio buvę nešvarumai yra nuvalomi viena mikropluošto šluoste, o antrąją šluoste yra pašalinami buvusių nešvarumų likučiai ir suteikiamas poliravimo efektas, todėl automobilis tampa atsparus vandeniui ir nešvarumams, ištepus automobilį purvu jis lengvai nusivalys. Be to, dėl poliravimo efekto, ekologiškai nuplovus mašiną kelis kartus pasidengs ir mikro įbrėžimai, todėl automobilio poliravimą galėsite pamiršti ilgam. Taip pat, automobilį ekologiškai drąsiai galėsite plauti ir žiemą, nes plovimo metu nėra naudojamas vanduo, todėl neužšals apsauginės durelių gumos.

Taigi, pasirūpinkite ir savo transporto priemone, ir aplinkos apsauga pasirinkdami ekologišką ir taupų automobilio plovimą su Easyshine.eu.