Kinija - pasaulio fabrikas

Posted in Mano pinigai

Kinija šiandieniniame pasaulyje yra vienvaldė pramonės lyderė. Šioje šalyje yra gaminama beveik viskas. Vakarų valstybės vengia perkelti į Kinija tik tą pramonę kuria dėl mokėstinės sistemas labiau apsmoka gaminti namų rinkoje. Nepaisant to, daugumai žmonių "Made in China" asocijuojasi su pigiais, prastos kokybės gaminiais. Taip yra dėl to, kad Kinijas siekdama įsitvirtinti rinkoje dažnai bando laviruoti kainos, o ne kokybės klausimu.

Kinija

Jeigu pastebėjote Kinijoje parduodamus labai pigius palydovinius imtuvus, pirmiausia išsiaiškinkite are jie turi programinę įrangą ir instaliuotus žemėlapius nes didelė tikimybė kad kiniečiai vilioja mažomis kainomis bet iš tikrųjų parduota tik pačius aparatus. Už žemėlapių įdiegimą firminėse parduotuvėse gali paprašyti sumokėti nuo dvidešimt iki penkiasdešimt eurų. Dvidešimt pirmame amžiuje jau nieko nebestebina į vieną įrenginį įrašytas visas pasaulio žemėlapis su detaliai reljefais ir visais keliais, nešiojami GPS įrenginiai telpa į kelnių kišenę, suvedus koordinates gali jus nuvesti į tikslų tašką kuriame jau buvote ar norite patekti. Labai svarbu išsirinkti įrenginį kurio antena yra sustiprinta ir priima signalą geriau, tuomet net ir būnant medžiais apaugusioje tankioje girioje arba tarp dangoraižių signalas bus geros kokybės ir navigacija veiks be sutrikimų.

Dabar yra labai akcentuojamas ekologiškumas, tai reiškia žmonės skatinami naudoti kuo mažiau popieriaus net tik spausdinant dokumentus bet ir stengtis nesinaudoti popieriniais žemėlapiai kad leidyklos jų išleistų kuo mažiau. Taip sumažinsime kertamus miškus ir perdirbimo pramonės teršalų kiekį visoje planetoje. GPS navigacijos dėka galite naudotis ir muzikiniais failais, peržiūrėti nuotraukas ir naudotis skaičiuotuvu. Prisijungus prie 4G interneto galima gauti pranešimus apie oro sąlygų pasikeitimus ir prognozę, autobusų tvarkaraščius ir kitas naudingas nuorodas. Dabar kai GPS navigacijos su integruotu vaizdo registratoriumi tapo labiau įkandamos Lietuvos vairuotojams jos yra labai praktiškos nes savyje talpina daug reikalingų funkcijų be kurių automobilyje savininkas negali išsiversti. Įvykus eismo įvykiui jūs ekrane galite surasti tą akimirką ir peržiūrėti sulėtintame režime, medžiaga persiųsti policijai ar draudimo agentui.