Priežastys, dėl kurių verčiau namą statyti nei pirkti

Posted in Namuose

Ko gero, būtų sunku surasti žmogų, kuris nesvajoja apie nuosavus namus. Norintys išpildyti šią svajonę, paprastai turi du pasirinkimus: gali namą nusipirkti arba jį pasistatyti. Atrodytų, abu šies prendimai reiškia tą patį rezultatą – galimybę gyventi savo namuose. Vis dėlto, nesunku pastebėti,kad šie sprendimai tuo pat metu yra ir labai skirtingi. Na, o šį kartą pateiksime ne vieną svarbiąpriežastį, kurios tik patvirtina: namo statybos yra geresnis pasirinkimas.

namo statyba

Pastatytas namas idealiai atitiks jūsų poreikius bei lūkesčius

Kas nenorėtų gyventi savo svajonių namuose? Savaime suprantama, tai svarbu kiekvienam. Vis dėlto, negalima pamiršti, kad sąvoką svajonių namai kiekvienas supranta savaip. Kaip pastebi decopolis.lt specialistai - vieniems reikia ypač erdvių namų, kitiems – priešingai, patinka kompaktiškumas; vieniems norisi ypatingos prabangos, tuo tarpu kiti galvoja, kad nėra nieko geriau už saiką. Išvada viena – kiekvienas svajonių namus yra linkę įsivaizduoti skirtingai. Taigi, atsižvelgiant į šią aplinkybę, belieka tik daryti išvadąkad joks kitas namas negali taip gerai atitikti visų jūsų lūkesčių bei poreikių, nei tas, kuris buspastatytas pagal jūsų individualius reikalavimus. Kitais žodžiais tariant, labiausiai užtikrintas būdasturėti savo svajonių namus, tai – identifikuoti savo poreikius bei lūkesčius ir pagal juos vykdytinamo statybas. Be to, negalima pamiršti ir dar vieno svarbaus fakto: paprastai namas skirtas šeimai,tad kitų jos narių nuomonė taip pat reikšminga. Kiekvienas šeimos narys taip pat turi savo poreikių bei lūkesčių, todėl tai tik dar labiau apsunkina situaciją – surasti jau pastatytą namą, kuris puikiai atitiktų visų šeimos narių viziją, yra dar tik sunkiau.

Namo statybos puikiai tinka ir tiems, kas nori kontroliuoti biudžetą

Nors kalbant apie namo įsigijimą, taip pat galima sakyti, kad turite galimybę kontroliuoti biudžetą (tiesiog nusistatote pinigų sumą, kurią galite išleisti šiam pirkiniui ir stengiatės jos neviršyti), tokiu atveju vis tiek būsite priversti taikytis prie tam tikrų nurodymų. Tuo tarpu namų statybos visai kaskita – tik nuo jūsų pačių priklausys, kiek pinigų bus skirta sklypui, kokius langus bei duris pasirinksite, kas juos montuos, kiek išleisite stogo dangai ir t.t. Durys ir langai gali būti itin reikšmingi jei renkantis juos turėsime omenyje, kad taip galima sumažinti ir šildymo kaštus, sako Fenestrum.lt atstovai.

Turite galimybę pasistatyti naujausias tendencijas atitinkantį būstą

Nesunku pastebėti, kad visos tendencijos, kurios yra susijusios su namo įrengimu, keičiasi kasmet, todėl pirkdami jau pastatytą namą rizikuojate, kad tikrai neatitiks naujausių tendencijų ir tai turės neigiamos įtakos dizainui, ekonomiškumui, tarnavimo laikui ir pan.

Aplinkos tvarkymo darbai – pagal jūsų pageidavimus

Pats metas aptarti ir dar vieną argumentą, kodėl šiuo klausimu viską reikėtų pradėti nuo nulio. Nepaslaptis ir tai, kad labai didelė dalis parduodamų namų jau turi sutvarkytą, apželdintą aplinką, yra įgyvendinti tam tikri sprendimai, pavyzdžiui, įrengtas baseinas ar lauko pavėsinė ir t.t. Vis dėlto, nebūtinai visa tai atitiks jūsų pažiedavimą. Taigi, namo statybos, pradedant nuo visiško nulio, turi irdar vieną puikų privalumą, susikursite ne tik savo svajonių namus, bet ir svajonių aplinką.Taigi, jau išvardijome visas priežastis, dėl kurių – namo statybos geriau jo įsigijimas. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad namo statybos ir įrengimo darbai tikrai yra neįsivaizduojami be projektavimo, montavimo procesų, o taip pat ir daugybės kitų detalių: langų, durų, šviestuvų,apdailos darbams atlikti skirtų plokščių ir t.t.